شرایط ارسال و مرجوعی در داروخانه دکتر هوشیارفرد

زمان و نحوه ارسال کالا

ارسال سفارشات برای سفارش های بیشتر از 8،000،000 ریال رایگان بوده و برای سفارش های کمتر از این مقدار براساس تعرفه پست جمهوری اسلامی ایران محاسبه می‌گردد.

سفارشات سایر شهرهای ایران ظرف 12 ساعت از زمان خرید توسط شرکت پست ایران ارسال می گردد. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۳ الی ۷ روز کاری است. هزینه پست براساس وزن محصول و مسافت و توسط شرکت پست محاسبه شده است. لازم به ذکر است تنها سفارشاتی ارسال می گردند که تمامی وجه و هزینه پستی آن صرفا از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی موجود در وبسایت داروخانه دکتر ارمغان هوشیارفرد پرداخت شده باشد.

براساس دستور اکید سازمان غذا و دارو برای اطمینان از کیفیت محصول داروخانه قادر به قبول مرجوعی کالای خریداری شده نیست. اما بر اساس شرایط ارسال و مرجوعی داروخانه هوشیارفرد برخی از استثناها وجود دارد. در اینصورت کرایه حمل از کل مبلغ پرداختی کسر و مابقی مبلغ عودت می شود.بنابراین در صورتی که کالای خریداری شده شما با سفارش و یا با تصاویر و توضیحات محصول مطابقت نداشته باشد و یا در حین ارسال به شکلی آسیب دیده که غیرقابل استفاده باشد داروخانه دکتر ارمغان هوشیارفرد خود را مستلزم قبول ارجاع کالا و استرداد کامل مبلغ و همچنین قبول تمامی هزینه‌های پستی می‌داند.

سفارشات در روزهای تعطیل، پنج‌شنبه و جمعه:

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، در اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش ارسال خواهند شد.

نکات مهم در زمان تحویل کالا :

لازم است قبل از تحویل کالا تعداد اقلام سفارش با فاکتور، چک و سپس رسید تحویل کالا امضا شود. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا آسیب فیزیکی کالا در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 32247948(۰17) و یا تیکت پشتیبانی ارتباط گرفته و عکس کالای مشکل دار را ارسال نمائید.

توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد. هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می‌شود، داروخانه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت

عدم حضور مشتری در زمان ارسال :

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا ۳ روز کاری نزد داروخانه دکتر هوشیارفرد به امانت مانده و بعد از این زمان اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است، عودت خواهد شد و دارولند بعد از این مدت تعهدی را بر خود فرض نمی داند. لازم به ذکر است هزینه ارسال از مبلغ کل سفارش کسر خواهد شد.